Location : Home > R > ROX3SJ180R
ROX3SJ180R
Share on FacebookShare on Facebook
ROX3SJ180R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ROX3SJ180R ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ROX3SJ180R RES180OHM3W5AXIAL 8 TE 18+ stock World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
ROX3SJ180R Metal Oxide Resistors 180 Ohms 3W 350V 800,000 TE Connectivity 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com