Location : Home > R > ROX3SJ120K
ROX3SJ120K
Share on FacebookShare on Facebook
ROX3SJ120K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ROX3SJ120K ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ROX3SJ120K RES120KOHM3W5AXIAL 8 TE 18+ stock World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
ROX3SJ120K Metal Oxide Resistors 120 KOhms 3W 350V 800,000 TE Connectivity 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com