Location : Home > R > ROX2SJ33K
ROX2SJ33K
Share on FacebookShare on Facebook
ROX2SJ33K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ROX2SJ33K Metal Oxide Resistors 33 KOhms 2W 350V 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ROX2SJ33K Metal Oxide Resistors 33 KOhms 2W 350V 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd