Location : Home > R > ROX2SJ22R
ROX2SJ22R
Share on FacebookShare on Facebook
ROX2SJ22R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ROX2SJ22R Metal Oxide Resistors 22 Ohms 2W 350V 800,000 TE Connectivity 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ROX2SJ22R RES22.0OHM2W5AXIAL 8 TE 18+ stock World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
ROX2SJ22R Metal Oxide Resistors 22 Ohms 2W 350V 800,000 TE Connectivity 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com