Location : Home > R > ROV07H301K-2
ROV07H301K-2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/03-3076/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1.2UF 10% 50V AXIAL
M39003/03-3076/TR IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/03-3076/TR NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95X225K035LZAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 2.2UF 35V 10% 2910
T95X225K035LZAL IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95X225K035LZAL NEW 87810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95X225K035LZAL Vishay Sprague 1200900 15+ CAP TANT 2.2UF 35V 10 2910 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
595D157X0016D8T Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 150UF 16V 20% 2917
595D157X0016D8T IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
595D157X0016D8T Vishay Sprague 1549800 15+ CAP TANT 150UF 16V 20 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
595D157X0016D8T Vishay Sprague 893800 1525+ CAP TANT 150UF 16V 20 2917 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IEGBX11-32433-4R5-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
IEGF66-34875-50-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
CEGS1-1REC4-31646-20-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
IPA-1-1-62-20.0-A-01-T Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A
2070.0013.11 Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC/VDC
0001.2708.22 Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 300VDC
BK/MDL-8 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 8A 250VAC 3AB 3AG