Location : Home > R > ROV05H301K
ROV05H301K
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CWR26HC336JBFA\HR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 5% 15V 2214
T95D157K010CZAL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 150UF 10V 10% 2917
T95D157K010CZAL IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95D157K010CZAL NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95D157K010CZAL Vishay Sprague 1437200 15+ CAP TANT 150UF 10V 10 2917 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
JTMP-2-1RLS4-39244-2 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
JTMP-2-1RLS4-39244-2 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GZP20100 Capacitors Trimmers, Variable Capacitors CAP TRIM 9-200PF 150V THRU HOLE
GZP20100 Sprague-Goodman 675900 2015+ CAP TRIM 9-200PF 150V THRU HOLE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GZP20100 Sprague-Goodman 675900 2015+ CAP TRIM 9-200PF 150V THRU HOLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GZP20100 Sprague-Goodman 785900 NEW RoHS CAP TRIM 9-200PF 150V THRU HOLE FindCores Electronics Inc.
3120-F521-P7T1-W01D-9A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 9A 250VAC 50VDC
PTCCL07H321DBE Circuit Protection PTC Resettable Fuses THERMISTOR PTC 5.0 OHM 30V
BK1/TDC17-2-R Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses C17 2A BUSS FA BK1
0299050.ZXNV Circuit Protection Fuses FUSE AUTO 50A 32VDC BLADE
TSL250-080F-2 Circuit Protection PTC Resettable Fuses POLYSWITCH PTC RESET 0.08A SMD
MXSMCJ75AE3 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
MASMLG160CAE3 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 160VWM 259VC DO215AB
5KP6.5A-E3/51 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC P600
TV15C330J-G Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
V230LS10 Circuit Protection TVS - Varistors, MOVs VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
IXBOD1-21R Circuit Protection TVS - Mixed Technology IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2100V
V275SM20 Circuit Protection TVS - Varistors, MOVs VARISTOR 431V 6.5KA DISC 20MM
201182-1 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Accessories CONN STRAIN RELIEF 50POS SHORT
XC5A0122ABYOMR Connectors, Interconnects Backplane Connectors - DIN 41612 CONNECTOR 100POS RA TERM DIN
ROV05H271K-S Circuit Protection TVS - Varistors, MOVs VARISTOR 270V 800A DISC 5MM
ROV05H301K-2 Circuit Protection TVS - Varistors, MOVs VARISTOR 300V 800A DISC 5MM