Location : Home > R > RNMF14FTC255R
RNMF14FTC255R
Share on FacebookShare on Facebook
RNMF14FTC255R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNMF14FTC255R RES 255 OHM 1/4W 1 AXIAL 795400 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC55J2673FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 267K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55J2673FSRSL IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J2673FSRSL NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55J2051FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 2.05K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55J2051FSRE6 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J2051FSRE6 NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45F250 Resistors Through Hole Resistors RES 250 OHM 5W 1% AXIAL
45F250 IC 38760 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
45F250 Ohmite 987800 NEW RoHS RES 250 OHM 5W 1 AXIAL FindCores Electronics Inc.