Location : Home > R > RNMF12FTD56R2
RNMF12FTD56R2
Share on FacebookShare on Facebook
RNMF12FTD56R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNMF12FTD56R2 RES 56.2 OHM 1/2W 1 AXIAL 700600 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43F100 Resistors Through Hole Resistors RES 100 OHM 3W 1% AXIAL
43F100 Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 100ohm 1 Axial Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
43F100 Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 100ohm 1 Axial Power Agency Co.,Ltd