Location : Home > R > RNF14GTD240K
RNF14GTD240K
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14GTD240K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14GTD240K RES 240K OHM 1/4W 2 AXIAL 687600 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RNF14GTD240K RES 240K OHM 1/4W 2 AXIAL 1405500 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A470R0FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 470 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A470R0FE70 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A470R0FE70 NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A470R0FE70 Vishay Dale 1412900 2015+ RES 470 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com