Location : Home > R > RNF14FTE294K
RNF14FTE294K
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14FTE294K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14FTE294K RES 294K OHM 1/4W 1 AXIAL 897100 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B3K500FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 3.5K OHM 3W 1% WW AXIAL