Location : Home > R > RNF14BAE93K1
RNF14BAE93K1
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14BAE93K1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14BAE93K1 RES 93.1K OHM 1/4W .1 AXIAL 506400 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RNF14BAE93K1 RES 93.1K OHM 1/4W .1 AXIAL 611600 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF14BAE93K1 RES 93.1K OHM 1/4W .1 AXIAL 506400 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS005225R0FE73 Resistors Through Hole Resistors RES 225 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS005225R0FE73 NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS005225R0FE73 Vishay Dale 794400 RES 225 OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS005225R0FE73 Vishay Dale 899600 RES 225 OHM 5W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.