Location : Home > R > RNF14BAE898R
RNF14BAE898R
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14BAE898R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14BAE898R RES 898 OHM 1/4W .1 AXIAL 507700 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RNF14BAE898R RES 898 OHM 1/4W .1 AXIAL 612900 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF14BAE898R RES 898 OHM 1/4W .1 AXIAL 507700 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43F30R Resistors Through Hole Resistors RES 30 OHM 3W 1% AXIAL
43F30R IC 38540 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
43F30R Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 30ohm 1 Axial Global Thunder Electronics Co.,Ltd
43F30R Ohmite 80000 2016+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 30ohm 1 Axial enkaite Electronics Co., Ltd