Location : Home > R > RNF14BAE68K1
RNF14BAE68K1
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14BAE68K1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14BAE68K1 RES 68.1K OHM 1/4W .1 AXIAL 584500 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RNF14BAE68K1 RES 68.1K OHM 1/4W .1 AXIAL 689700 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF14BAE68K1 RES 68.1K OHM 1/4W .1 AXIAL 584500 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMF653R3000FKEB Resistors Through Hole Resistors RES 3.3 OHM 1.5W 1% AXIAL
CMF653R3000FKEB NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF653R3000FKEB Vishay Dale 780500 1537+ RES 3.3 OHM 1.5W 1 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CMF653R3000FKEB Vishay/Dale 800,000 15+ Metal Film Resistors - Through Hole Power Agency Co.,Ltd
23J22R Resistors Through Hole Resistors RES 22 OHM 3W 5% AXIAL
23J22R IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
23J22R Ohmite 790800 2015+ RES 22 OHM 3W 5 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
23J22R Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 22ohm 5 Power Agency Co.,Ltd
RS01012R10FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 12.1 OHM 10W 1% WW AXIAL
RS01012R10FS73 NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01012R10FS73 Vishay Dale 593900 1537+ RES 12.1 OHM 10W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS01012R10FS73 Vishay Dale 699100 NEW RoHS RES 12.1 OHM 10W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.