Location : Home > R > RNF14BAE549R
RNF14BAE549R
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14BAE549R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14BAE549R RES 549 OHM 1/4W .1 AXIAL 589000 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RNF14BAE549R RES 549 OHM 1/4W .1 AXIAL 694200 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF14BAE549R RES 549 OHM 1/4W .1 AXIAL 589000 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
45J2K2 Resistors Through Hole Resistors RES 2.2K OHM 5W 5% AXIAL
45J2K2 Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 2.2K 5 Axial Power Agency Co.,Ltd
45J2K2 Ohmite 1000400 NEW RoHS RES 2.2K OHM 5W 5 AXIAL FindCores Electronics Inc.