Location : Home > R > RNF14BAE46K4
RNF14BAE46K4
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14BAE46K4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14BAE46K4 RES 46.4K OHM 1/4W .1 AXIAL 593400 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RNF14BAE46K4 RES 46.4K OHM 1/4W .1 AXIAL 698600 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF14BAE46K4 RES 46.4K OHM 1/4W .1 AXIAL 593400 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02BR1500FS70 Resistors Through Hole Resistors RES .15 OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02BR1500FS70 STOCK 43780 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
RS02BR1500FS70 Vishay Dale 1506800 2015+ RES .15 OHM 3W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS02BR1500FS70 Vishay Dale 882600 1537+ RES .15 OHM 3W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.