Location : Home > R > RNF14BAE3K61
RNF14BAE3K61
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14BAE3K61 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14BAE3K61 RES 3.61K OHM 1/4W .1 AXIAL 705900 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RNF14BAE3K61 RES 3.61K OHM 1/4W .1 AXIAL 811100 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF14BAE3K61 RES 3.61K OHM 1/4W .1 AXIAL 705900 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS005350R0FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 350 OHM 5W 1% WW AXIAL