Location : Home > R > RNF14BAE284R
RNF14BAE284R
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14BAE284R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14BAE284R RES 284 OHM 1/4W .1 AXIAL 478300 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RNF14BAE284R RES 284 OHM 1/4W .1 AXIAL 583500 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF14BAE284R RES 284 OHM 1/4W .1 AXIAL 478300 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A68R00FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 68 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A68R00FE70 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A68R00FE70 NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A68R00FE70 Vishay Dale 1412200 2015+ RES 68 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com