Location : Home > R > RNF14BAE1K84
RNF14BAE1K84
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14BAE1K84 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14BAE1K84 RES 1.84K OHM 1/4W .1 AXIAL 500300 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RNF14BAE1K84 RES 1.84K OHM 1/4W .1 AXIAL 605500 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF14BAE1K84 RES 1.84K OHM 1/4W .1 AXIAL 500300 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B2K700FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 2.7K OHM 3W 1% WW AXIAL