Location : Home > R > RNF14BAE1K33
RNF14BAE1K33
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14BAE1K33 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14BAE1K33 RES 1.33K OHM 1/4W .1 AXIAL 503000 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RNF14BAE1K33 RES 1.33K OHM 1/4W .1 AXIAL 608200 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF14BAE1K33 RES 1.33K OHM 1/4W .1 AXIAL 503000 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CW01045R30KE73 Resistors Through Hole Resistors RES 45.3 OHM 13W 10% AXIAL
CW01045R30KE73 Vishay Dale 883700 2015+ RES 45.3 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CW01045R30KE73 Vishay Dale 1405700 2015+ RES 45.3 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01045R30KE73 Vishay Dale 687800 2015+ RES 45.3 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CW01045R30KE73 Vishay Dale 781500 1537+ RES 45.3 OHM 10W 10 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS01A2K000FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 2.0K OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A2K000FE70 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A2K000FE70 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A2K000FE70 Vishay Dale 1338300 2015+ RES 2.0K OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS01A120R0FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 120 OHM 1W 1% WW AXIAL