Location : Home > R > RNF14BAE123R
RNF14BAE123R
Share on FacebookShare on Facebook
RNF14BAE123R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF14BAE123R RES 123 OHM 1/4W .1 AXIAL 495600 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RNF14BAE123R RES 123 OHM 1/4W .1 AXIAL 600800 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RNF14BAE123R RES 123 OHM 1/4W .1 AXIAL 495600 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS00533R00FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 33 OHM 5W 1% WW AXIAL
RS00533R00FS73 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS00533R00FS73 Vishay Dale 571000 RES 33 OHM 5W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RS00533R00FS73 Vishay Dale 588400 1537+ RES 33 OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.