Location : Home > R > RNF12FTD64K9
RNF12FTD64K9
Share on FacebookShare on Facebook
RNF12FTD64K9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF12FTD64K9 RES 64.9K OHM 1/2W 1 AXIAL 705900 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A22R00FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 22 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A22R00FE70 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A22R00FE70 Vishay Dale 1414100 2015+ RES 22 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS01A22R00FE70 Vishay Dale 896500 2015+ RES 22 OHM 1W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com