Location : Home > R > RNF12FTD604R
RNF12FTD604R
Share on FacebookShare on Facebook
RNF12FTD604R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF12FTD604R RES 604 OHM 1/2W 1 AXIAL 706700 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC55J5111FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 5.11K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55J5111FSRE6 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J5111FSRE6 NEW 98950 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF5543K200FKBF Resistors Through Hole Resistors RES 43.2K OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF5543K200FKBF IC 38030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF5543K200FKBF NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF5543K200FKBF Vishay Dale 1316700 2015+ RES 43.2K OHM 1/2W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF5543K200FKBF Vishay Dale 799800 RES 43.2K OHM 1/2W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
25J82R Resistors Through Hole Resistors RES 82 OHM 5W 5% AXIAL
25J82R Ohmite 698200 RES 82 OHM 5W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
25J82R Ohmite 698200 RES 82 OHM 5W 5 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
25J82R Ohmite 891800 RES 82 OHM 5W 5 AXIAL FindCores Electronics Inc.