Location : Home > R > RNF12FTD3K24
RNF12FTD3K24
Share on FacebookShare on Facebook
RNF12FTD3K24 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF12FTD3K24 RES 3.24K OHM 1/2W 1 AXIAL 886200 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RN70D3832FRSL Resistors Through Hole Resistors RES 38.3K OHM 3/4W 1% AXIAL
RN70D3832FRSL IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN70D3832FRSL NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55H2080BSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 208 OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55H2080BSRE6 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H2080BSRE6 NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55H6652BSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 66.5K OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55H6652BSRE6 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H6652BSRE6 NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C1432FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 14.3K OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C1432FSRE6 NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C1432FSRE6 Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RNC55J1151FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 1.15K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55J1151FSRE6 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J1151FSRE6 NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H4487RBYA Resistors Through Hole Resistors RES 487 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
H4487RBYA NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS0101K500FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 1.5K OHM 10W 1% WW AXIAL
RS0101K500FS73 NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS0101K500FS73 Vishay Dale 1226400 2015+ RES 1.5K OHM 10W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS0101K500FS73 Vishay Dale 590800 RES 1.5K OHM 10W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com