Location : Home > R > RNF12FTD340K
RNF12FTD340K
Share on FacebookShare on Facebook
RNF12FTD340K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF12FTD340K RES 340K OHM 1/2W 1 AXIAL 883500 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC55H2212FPRSL Resistors Through Hole Resistors RES 22.1K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55H2212FPRSL IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H2212FPRSL NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A390R0FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 390 OHM 1W 1% WW AXIAL