Location : Home > R > RNF12FTD1R10
RNF12FTD1R10
Share on FacebookShare on Facebook
RNF12FTD1R10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF12FTD1R10 RES 1.1 OHM 1/2W 1 AXIAL 704000 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H464K9BCA Resistors Through Hole Resistors RES 64.9K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
H464K9BCA IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C1053FPR36 Resistors Through Hole Resistors RES 105K OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C1053FPR36 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C1053FPR36 NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C1053FPR36 Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RNC55J1402FSR36 Resistors Through Hole Resistors RES 14K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55J1402FSR36 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J1402FSR36 NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC50H2742FMRSL Resistors Through Hole Resistors RES 27.4K OHM 1/10W 1% AXIAL
RNC50H2742FMRSL IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC50H2742FMRSL NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC50H4990FMRSL Resistors Through Hole Resistors RES 499 OHM 1/10W 1% AXIAL
RNC50H4990FMRSL IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC50H4990FMRSL NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS0102R700FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 2.7 OHM 10W 1% WW AXIAL