Location : Home > R > RNF12FTD11K8
RNF12FTD11K8
Share on FacebookShare on Facebook
RNF12FTD11K8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RNF12FTD11K8 RES 11.8K OHM 1/2W 1 AXIAL 900700 Stackpole Electronics Inc 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RLR05C6811FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 6.81K OHM 1% 1/8W AXIAL
RLR05C6811FSRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RLR05C6811FSRSL NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55J1890BSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 189 OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55J1890BSRSL IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J1890BSRSL NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SBCHE1110RJ Resistors Through Hole Resistors RES 10.0 OHM 11W 5% AXIAL
SBCHE1110RJ IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SBCHE1110RJ TE Connectivity 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 10 Ohms 11W 400PPM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SBCHE1110RJ TE Connectivity 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 10 Ohms 11W 400PPM Power Agency Co.,Ltd
SBCHE1110RJ TE Connectivity 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 10 Ohms 11W 400PPM Topic Electronics Co.,Ltd
30 PSI-D-4V-ASCX Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor ¡À30 PSI (¡À206.84 kPa) Differential Male - 0.19" (4.8mm) Tube, Dual 0.25 V ~ 4.75 V 4-SIP