Location : Home > R > RNC60K1501FSB14
RNC60K1501FSB14
Share on FacebookShare on Facebook
RNC60K1501FSB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMF552M5000CHEB Resistors Through Hole Resistors RES 2.5M OHM 1/2W 0.25% AXIAL
CMF552M5000CHEB IC 37940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF552M5000CHEB NEW 87910 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CMF552M5000CHEB Vishay Dale 1346900 2015+ RES 2.5M OHM 1/2W 0.25 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
H4475RBZA Resistors Through Hole Resistors RES 475 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
H4475RBZA NEW 79110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF602K0000BHEB70 Resistors Through Hole Resistors RES 2K OHM 1W .1% AXIAL
CMF602K0000BHEB70 IC 37490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF602K0000BHEB70 Vishay Dale 1238600 2015+ RES 2K OHM 1W .1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF602K0000BHEB70 Vishay Dale 892700 2015+ RES 2K OHM 1W .1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OAR5R015FLF Resistors Through Hole Resistors RES METAL .015 OHM 5W 1% RADIAL
OAR5R015FLF IRC 800,000 15+ 15+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
OAR5R015FLF TT Electronics/IRC 508100 1537+ RES METAL .015 OHM 5W 1 RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
OAR5R015FLF TT Electronics/IRC 590700 2015+ RES METAL .015 OHM 5W 1 RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RN55C1300FB14 Resistors Through Hole Resistors RES 130 OHM 1/8W 1% AXIAL
RN55C1300FB14 ELECTRONIC 26141 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
RN55C1300FB14 IC 38612 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
RLR07C8061FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 8.06K OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C8061FSRE6 IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C8061FSRE6 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CFM14JT43K0 Resistors Through Hole Resistors RES 43K OHM 1/4W 5% CF MINI
CFM14JT43K0 Stackpole Electronics Inc 1301300 2015+ RES 43K OHM 1/4W 5 CF MINI Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CFM14JT43K0 Stackpole Electronics Inc 595700 2015+ RES 43K OHM 1/4W 5 CF MINI Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CFM14JT43K0 Stackpole Electronics Inc 684300 NEW RoHS RES 43K OHM 1/4W 5 CF MINI FindCores Electronics Inc.
0479501011 RF/IF and RFID RF Antennas 2.4GHz, 5GHz Bluetooth, WLAN, Zigbee? PCB Trace RF Antenna 2.4GHz ~ 2.483.5GHz, 4.8GHz ~ 5.9GHz 3dBi, 4.8dBi Cable (150mm) - SMT Male Adhesive