Location : Home > R > RNC55J2492FSRSL
RNC55J2492FSRSL
Share on FacebookShare on Facebook
RNC55J2492FSRSL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CW01070R00KE73 Resistors Through Hole Resistors RES 70 OHM 13W 10% AXIAL
CW01070R00KE73 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01070R00KE73 Vishay Dale 1527300 2015+ RES 70 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RNC55H1100BSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 110 OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55H1100BSRE6 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H1100BSRE6 NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55H3122BSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 31.2K OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55H3122BSRE6 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H3122BSRE6 NEW 98310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
WW1FT27R4 Resistors Through Hole Resistors RES 27.4 OHM 1W 1% AXIAL
WW1FT27R4 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
WW1FT27R4 Stackpole Electronics Inc 1403600 2015+ RES 27.4 OHM 1W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WW1FT27R4 Stackpole Electronics Inc 685700 2015+ RES 27.4 OHM 1W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RN65D5623FRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 562K OHM 1/2W 1% AXIAL
RN65D5623FRE6 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN65D5623FRE6 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HVR3700003744FR500 Resistors Through Hole Resistors RES 3.74M OHM 1/2W 1% AXIAL
HVR3700003744FR500 39815 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
HVR3700003744FR500 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HVR3700003744FR500 Vishay BC Components 1202500 2015+ RES 3.74M OHM 1/2W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RNF14FTD931R Resistors Through Hole Resistors RES 931 OHM 1/4W 1% AXIAL
RNF14FTD931R NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNF14FTD931R Stackpole Electronics Inc 1355400 2015+ RES 931 OHM 1/4W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RNF14FTD931R Stackpole Electronics Inc 689500 2015+ RES 931 OHM 1/4W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF5514R700FKRE Resistors Through Hole Resistors RES 14.7 OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF5514R700FKRE IC 37440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF5514R700FKRE NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF5514R700FKRE Vishay Dale 600000 NEW RoHS RES 14.7 OHM 1/2W 1 AXIAL FindCores Electronics Inc.
CMF5511K500FKEB70 Resistors Through Hole Resistors RES 11.5K OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF5511K500FKEB70 IC 37370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF5511K500FKEB70 NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF5511K500FKEB70 Vishay Dale 1327500 2015+ RES 11.5K OHM 1/2W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF5511K500FKEB70 Vishay Dale 677900 2015+ RES 11.5K OHM 1/2W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF5545K300DHRE Resistors Through Hole Resistors RES 45.3K OHM 1/2W .5% AXIAL
CMF5545K300DHRE IC 37150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF5545K300DHRE Vishay Dale 587300 1537+ RES 45.3K OHM 1/2W .5 AXIAL Alphatek Technology Limited
BCM4343WKUBGT RF/IF and RFID RF Transceiver ICs IC RF TxRx + MCU Bluetooth, WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth v4.0 2.4GHz 79-XFBGA, WLBGA
SI4737-C40-GUR RF/IF and RFID RF Receivers - RF Receiver AM, FM, WB 520kHz ~ 1.71MHz, 64MHz ~ 108MHz, 162.4MHz ~ 162.55MHz PCB, Surface Mount 24-SSOP
SI4737-C40-GUR IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI4737-C40-GUR Silicon 6540 12+ 24-SSOP SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SI4737-C40-GUR Silicon 42455 1531+ IC RX AM/FM/WB RDS/RBDS 24SSOP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4010-AESK1W-868 RF/IF and RFID RF Evaluation and Development Kits, Boards KIT DEMO KEYFOB SI4355 RX 868MHZ
4010-AESK1W-868 IC 57140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4010-AESK1W-868 Silicon 57669 1516+ KIT DEMO KEYFOB SI4355 RX 868MHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4010-AESK1W-868 Silicon 88790 2014+ KIT DEMO KEYFOB SI4355 RX 868MHZ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PA.710.A RF/IF and RFID RF Antennas 700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 2.6GHz CDMA, GSM, LTE, UMTS Chip RF Antenna 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.4GHz, 2.49GHz ~ 2.69GHz 1dBi, 3.2dBi, 3.5dBi, 3.5dBi Solder Surface Mount