Location : Home > R > RNC55J22R6FSRSL
RNC55J22R6FSRSL
Share on FacebookShare on Facebook
RNC55J22R6FSRSL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CW01016R50KE733 Resistors Through Hole Resistors RES 16.5 OHM 13W 10% AXIAL
CW01016R50KE733 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01016R50KE733 Vishay Dale 1422700 2015+ RES 16.5 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01016R50KE733 Vishay Dale 704800 2015+ RES 16.5 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RNR55K7502FMB14 Resistors Through Hole Resistors RES 75K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNR55K7502FMB14 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNR55K7502FMB14 NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01020K00JS70 Resistors Through Hole Resistors RES 20K OHM 13W 5% AXIAL
CW01020K00JS70 NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01020K00JS70 Vishay Dale 1213900 RES 20K OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01020K00JS70 Vishay Dale 583700 RES 20K OHM 10W 5 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CW01020K00JS70 Vishay Dale 688900 RES 20K OHM 10W 5 AXIAL FindCores Electronics Inc.
CMF55422K00BEBF Resistors Through Hole Resistors RES 422K OHM 1/2W .1% AXIAL
CMF55422K00BEBF NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF55422K00BEBF Vishay Dale 1321100 2015+ RES 422K OHM 1/2W .1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF55422K00BEBF Vishay Dale 804200 RES 422K OHM 1/2W .1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF55374K00FHEK Resistors Through Hole Resistors RES 374K OHM 1/2W 1% AXIAL
CMF55374K00FHEK IC 37520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF55374K00FHEK NEW 88470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF55374K00FHEK Vishay Dale 1547900 2015+ RES 374K OHM 1/2W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF55374K00FHEK Vishay Dale 601000 RES 374K OHM 1/2W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CPR053R300JE66 Resistors Through Hole Resistors RES 3.3 OHM 5W 5% RADIAL
CF18JA180K Resistors Through Hole Resistors RES 180K OHM 1/8W 5% CARBON FILM
CF18JA180K IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CF18JA180K Stackpole Electronics Inc 1430400 2015+ RES 180K OHM 1/8W 5 CARBON FILM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CF18JA180K Stackpole Electronics Inc 1430400 2015+ RES 180K OHM 1/8W 5 CARBON FILM Unitronix Electronics Limited
CF18JA180K Stackpole Electronics Inc 804100 17+/18+ RES 180K OHM 1/8W 5 CARBON FILM FindCores Electronics Co.,Ltd.
RNF12FTD1R00 Resistors Through Hole Resistors RES 1 OHM 1/2W 1% AXIAL
RNF12FTD1R00 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNF12FTD1R00 NEW 98510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNF12FTD1R00 Stackpole Electronics Inc 704200 NEW RoHS RES 1 OHM 1/2W 1 AXIAL FindCores Electronics Inc.
RNF14BTC1K58 Resistors Through Hole Resistors RES 1.58K OHM 1/4W .1% AXIAL
RNF14BTC1K58 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNF14BTC1K58 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNF14BTC1K58 Stackpole Electronics Inc 814000 NEW RoHS RES 1.58K OHM 1/4W .1 AXIAL FindCores Electronics Inc.
AT4140H Switches Accessories - Caps Square Tactile Switch Cap Gray Snap Fit
AT4140H Distributor 172650 17+RoHS 17+RoHS Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com
AT4140H NKK Switches 17150 1525+ SW CAP SQUARE GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AT4140H NKK Switches 17150 1525+ SW CAP SQUARE GRAY Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
JN3-B3A3-LY RF/IF and RFID RF Receivers - RF Receiver GPS 1575.42MHz -163dBm 9.6kbps Module
JN3-B3A3-LY IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JN3-B3A3-LY NEW 89190 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
JN3-B3A3-LY NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1052630002 RF/IF and RFID RF Antennas 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2GHz, 2.6GHz GSM, LTE, UMTS Flat Patch RF Antenna 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.5GHz ~ 2.69GHz 1.5dBi, 1.7dBi, 1.8dBi, 2.1dBi, 2.2dBi, 3dBi Cable (150mm) - U.FL Adhesive
1052630002 MOLEXELECT 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1052630002 MOLEXELECT 30000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MA9-7N RF/IF and RFID RF Antennas 900MHz Whip, Straight RF Antenna 900MHz 7dBi Connector, N Female Connector Mount
MA9-7N IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MA9-7N Laird Technologies IAS 33850 2014+ ANT MOBILE OMNI 7DBI 900MHZ 20 Ameyic Electronics Limited
MA9-7N Laird Technologies IAS 39644 NEW RoHS ANT MOBILE OMNI 7DBI 900MHZ 20 FindCores Electronics Inc.
MA9-7N Laird Technologies IAS 41875 1531+ ANT MOBILE OMNI 7DBI 900MHZ 20 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.