Location : Home > R > RNC55H5112FMB14
RNC55H5112FMB14
Share on FacebookShare on Facebook
RNC55H5112FMB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERJ-6ENF9530V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 953 OHM 1% 1/8W 0805
ERJ-6ENF9530V 81640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERJ-6ENF9530V Panasonic 800,000 15+ Thick Film Resistors - SMD 953 OHM 1 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ERJ-6ENF9530V ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
767141123G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 12K OHM 14SOIC
767141123G CTS Resistor Products 1324400 2015+ RES ARRAY 12K OHM 13 RES 14SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
767141123G IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
767141123G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 12Kohms 14Pin 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com