Location : Home > R > RNC50H3001FSB14
RNC50H3001FSB14
Share on FacebookShare on Facebook
RNC50H3001FSB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMF6561R110BEEB Resistors Through Hole Resistors RES 61.11 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
CMF6561R110BEEB NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF6561R110BEEB Vishay Dale 504500 1537+ RES 61.11 OHM 1.5W 0.1 AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CMF6561R110BEEB Vishay/Dale 800,000 15+ Metal Film Resistors - Through Hole Power Agency Co.,Ltd
RNC55H11R8FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 11.8 OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55H11R8FSRSL IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H11R8FSRSL NEW 87350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF55715K00BER6 Resistors Through Hole Resistors RES 715K OHM 1/2W .1% AXIAL
CMF55715K00BER6 Vishay Dale 1230500 2015+ RES 715K OHM 1/2W .1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF55715K00BER6 Vishay Dale 791900 2015+ RES 715K OHM 1/2W .1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF55715K00BER6 Vishay/Dale 80000 2012+ Metal Film Resistors - Through Hole Power Agency Co.,Ltd
RL07S563GRSL Resistors Through Hole Resistors RES 56K OHM 1/4W 2% AXIAL
RL07S563GRSL IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RL07S563GRSL NEW 98510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RL07S563GRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
MR5FB10L0 Resistors Through Hole Resistors RES CURRENT SENSE .01 OHM 5W 1%
MR5FB10L0 NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MR5FB10L0 Stackpole Electronics Inc 700200 RES CURRENT SENSE .01 OHM 5W 1 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MR5FB10L0 Stackpole Electronics Inc 893800 RES CURRENT SENSE .01 OHM 5W 1 FindCores Electronics Inc.
ALSR0518K00FE07 Resistors Through Hole Resistors RES 18K OHM 5W 1% AXIAL
ALSR0518K00FE07 IC 66160 2018+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ALSR0518K00FE07 Vishay Dale 1237100 2015+ RES 18K OHM 5W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ALSR0518K00FE07 Vishay Dale 798500 2015+ RES 18K OHM 5W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ALSR0518K00FE07 Vishay Dale 798500 2015+ RES 18K OHM 5W 1 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1461530050 RF/IF and RFID RF Antennas 2.4GHz, 5GHz WLAN, Zigbee? Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.483GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz 3.2dBi, 4.75dBi Cable (50mm) - U.FL Adhesive