Location : Home > R > RNC50H1182FSB14
RNC50H1182FSB14
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143201G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC
767143201G CTS Resistor Products 684300 2015+ RES ARRAY 200 OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767143201G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 200ohms 14Pin 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd