Location : Home > R > RN73C1E2K32BTD
RN73C1E2K32BTD
Share on FacebookShare on Facebook
RN73C1E2K32BTD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN73C1E2K32BTD RES SMD 2.32K OHM 0.1 1/16W 701500 TE Connectivity AMP Connectors NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RN73C1E2K32BTD RES SMD 2.32K OHM 0.1 1/16W 596300 TE Connectivity AMP Connectors 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766143124G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 120K OHM 14SOIC
766143124G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 120Kohms 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766143124G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 120Kohms 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd