Location : Home > R > RN70D24R9FB14
RN70D24R9FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN70D24R9FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN70D24R9FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1watt 24.9ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RN70D24R9FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1watt 24.9ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766161224G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 220K OHM 16SOIC