Location : Home > R > RN70C2673FB14
RN70C2673FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN70C2673FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN70C2673FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 267Kohms 1 50ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RN70C2673FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 267Kohms 1 50ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163512G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 16SOIC
766163512G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 5.1Kohms 16Pin 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd
766163512G CTS Resistor Products 897500 2015+ RES ARRAY 5.1K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com