Location : Home > R > RN65E1374FB14
RN65E1374FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN65E1374FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN65E1374FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 1.37Mohms 1 25ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RN65E1374FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 1.37Mohms 1 25ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RN65E1374FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 1.37Mohms 1 25ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RN65E1374FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 1.37Mohms 1 25ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768161510G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC
768161510G CTS Resistor Products 891100 2015+ RES ARRAY 51 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768161510G CTS Resistor Products 891100 2015+ RES ARRAY 51 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com