Location : Home > R > RN65D3831FB14
RN65D3831FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN65D3831FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN65D3831FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 3.83Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RN65D3831FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 3.83Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766161124G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 120K OHM 16SOIC