Location : Home > R > RN65D12R4FB14
RN65D12R4FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN65D12R4FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN65D12R4FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 12.4ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RN65D12R4FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 12.4ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163682G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 16SOIC
767163682G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 16Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767163682G CTS Resistor Products 778900 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767163682G CTS Resistor Products 778900 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com