Location : Home > R > RN65D1101FB14
RN65D1101FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN65D1101FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN65D1101FB14 standard package with RoHS 43390 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN65D1101FB14 RoHS Compliant 37986 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
RN65D1101FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 1.1Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RN65D1101FB14 Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7-1625868-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 34.8 OHM 0.1% 1/4W 0805
7-1625868-9 TE Connectivity AMP Connectors 1258400 2015+ RES SMD 34.8 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7-1625868-9 TE Connectivity AMP Connectors 598400 2015+ RES SMD 34.8 OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7-1625868-9 TE Connectivity AMP Connectors 603200 1537+ RES SMD 34.8 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
7-1625868-9 TE Connectivity AMP Connectors 708400 NEW RoHS RES SMD 34.8 OHM 0.1 1/4W 0805 FindCores Electronics Inc.