Location : Home > R > RN60E2371FRSL
RN60E2371FRSL
Share on FacebookShare on Facebook
RN60E2371FRSL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B6K000FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 6.0K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B6K000FE70 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B6K000FE70 NEW 87770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B6K000FE70 Vishay Dale 1444000 2015+ RES 6.0K OHM 3W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com