Location : Home > R > RN60D3741FB14
RN60D3741FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60D3741FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60D3741FB14 standard package with RoHS 43050 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN60D3741FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 3.74Kohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770101271 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 270 OHM 10SIP
770101271 CTS Resistor Products 895100 1534+ RES ARRAY 270 OHM 9 RES 10SIP Alphatek Technology Limited