Location : Home > R > RN60D3651FB14
RN60D3651FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60D3651FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60D3651FB14 standard package with RoHS 43810 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN60D3651FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 3.65Kohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768161510G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC
768161510G CTS Resistor Products 891100 2015+ RES ARRAY 51 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768161510G CTS Resistor Products 891100 2015+ RES ARRAY 51 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com