Location : Home > R > RN60D2800FB14
RN60D2800FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60D2800FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60D2800FB14 standard package with RoHS 43600 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN60D2800FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 280ohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766143680G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 68 OHM 14SOIC