Location : Home > R > RN60D2202FB14
RN60D2202FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60D2202FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60D2202FB14 RoHS Compliant 37916 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
RN60D2202FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 22Kohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A820R0FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 820 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A820R0FE70 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A820R0FE70 NEW 87670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A820R0FE70 Vishay Dale 1411700 2015+ RES 820 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com