Location : Home > R > RN60D2103FB14
RN60D2103FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60D2103FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60D2103FB14 standard package with RoHS 43490 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN60D2103FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 210Kohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RN60D2103FB14 Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163474G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 470K OHM 16SOIC
766163474G CTS Resistor Products 692400 2015+ RES ARRAY 470K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com