Location : Home > R > RN60D1102FB14
RN60D1102FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60D1102FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60D1102FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 11Kohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RN60D1102FB14 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RN60D1102FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 11Kohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163681G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC
766163681G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 680ohms 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
766163681G CTS Resistor Products 896800 2015+ RES ARRAY 680 OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com