Location : Home > R > RN60C5560BB14
RN60C5560BB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60C5560BB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60C5560BB14 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RN60C5560BB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 556ohms .1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6-2176092-5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 3.57K OHM 0.1% 1/4W 0805
6-2176092-5 IC 56030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-2176092-5 TE Connectivity AMP Connectors 1355900 2015+ RES SMD 3.57K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-2176092-5 TE Connectivity AMP Connectors 603400 1534+ RES SMD 3.57K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
6-2176092-5 TE Connectivity AMP Connectors 698600 2015+ RES SMD 3.57K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com