Location : Home > R > RN60C4991BB14
RN60C4991BB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60C4991BB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60C4991BB14 standard package with RoHS 43750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN60C4991BB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 4.99Kohms .1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161820G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 82 OHM 16SOIC
767161820G CTS Resistor Products 785600 2015+ RES ARRAY 82 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767161820G CTS Resistor Products 785600 2015+ RES ARRAY 82 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767161820G CTS Resistor Products 895600 NEW RoHS RES ARRAY 82 OHM 15 RES 16SOIC FindCores Electronics Inc.