Location : Home > R > RN60C3092FB14
RN60C3092FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60C3092FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60C3092FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 30.9Kohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RN60C3092FB14 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
752123220G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 6 RES 22 OHM 12SRT
752123220G CTS Resistor Products 782600 2015+ RES ARRAY 22 OHM 6 RES 12SRT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
752123220G CTS Resistor Products 782600 2015+ RES ARRAY 22 OHM 6 RES 12SRT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com