Location : Home > R > RN60C2872FB14
RN60C2872FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60C2872FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60C2872FB14 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RN60C2872FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 28.7Kohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-2176094-3 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 332K OHM 0.1% 1/4W 0805
4-2176094-3 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-2176094-3 TE Connectivity AMP Connectors 1431600 2015+ RES SMD 332K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-2176094-3 TE Connectivity AMP Connectors 796600 2015+ RES SMD 332K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4-2176094-3 TE Connectivity AMP Connectors 801400 1534+ RES SMD 332K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.